Last Pieces
SKU
1110806
LINEA LIGHT 95796N60 TRACK SPOTLIGHT 15W 4000K 3PHASE white - AMAZING-
€35.70
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Height: | 27.3 cm |
| Length: | 17.2 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 15 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1800 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Weight: | 0.4 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
3phase