SKU
1109929
LINEA LIGHT 94869N00 BOLT R3 LED WHITE 30W 220V 1675lm Diffused ON/OFF - AMAZING
€20.23
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Diameter: | 23 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220V |
| Wattage: | 30 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1675 lm |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 50000h