SKU
1109928
LINEA LIGHT 94868N00 BOLT WHITE R2 LED 20W 4000K 220V 1179lm Diffused ON/OFF - AMAZING
€19.04
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Diameter: | 18 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220V |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1179 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 50,000h