Last Pieces
SKU
1109286
LINEA LIGHT 87340Z00 ELIN 7 TONDO 1LED 5mm RGB chrome
€29.41
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Height: | 2.3 cm |
| Diameter: | 2 cm |
| Color: | Chrome |
| Voltage: | 24VDC |
| Wattage: | 0.5 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Weight: | 0.015 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
LINEA LIGHT 87340Z00 ELIN 7 TONDO 1LED 5mm RGB chrome