SKU
1132643
LINEA LIGHT 81212M00 ORMA _IL LED 24V 1.5W 136lm 2700K IP68 IK10 AISI 316L-STEEL
€154.70
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Diameter: | 6.4 cm |
| Voltage: | 24V |
| IP Rating: | IP68 |
| IK Ranking: | 10 |
| Lumens: | 136 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Glass tempered |
| Weight: | 0.2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Converter 24V included
Cable 1m included
Cable 1m included