SKU
1110703
LINEA LIGHT 71698 BOX CEILING G5 2x54W 240V grey metal body with white glass diffuser
€306.66
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LINEA LIGHT SRL |
|---|---|
| Width: | 8 cm |
| Height: | 8 cm |
| Length: | 120 cm |
| Color: | Grey |
| Decoration Colour: | White |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Voltage: | 240V |
| Wattage: | 54 W |
| IP Rating: | IP20 |
| LampBase: | G5 |
| Material: | Metal, glass |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Warm white
Lamps are included
Lamps are included