SKU
1105183
LEGRAND 617096 BELANKO TELEPHONE SECONDARY SOCKET WHITE
€1.79
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LEGRAND |
|---|---|
| Width: | 0.95 cm |
| Height: | 8.6 cm |
| Length: | 8.6 cm |
| Color: | White |
| IP Rating: | IP20 |
| Material: | Plastic |
| Weight: | 0.065 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Last pieces available at special price
For indoor use
For indoor use