SKU
1105177
LEGRAND 617082 BELANKO HEATER SWITCH 13A WITH NEON WHITE
€3.09
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LEGRAND |
|---|---|
| Width: | 0.95 cm |
| Height: | 8.6 cm |
| Length: | 8.6 cm |
| Color: | White |
| IP Rating: | IP20 |
| Material: | Plastic |
| Technology: | LED |
| Weight: | 0.15 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Last pieces available at special price
For indoor use
For indoor use