SKU
1000924
LEGRAND 617011 BELANKO BELL PUSH SWITCH 4A 250V WHITE
€1.19
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LEGRAND |
|---|---|
| Width: | 0.95 cm |
| Height: | 8.6 cm |
| Length: | 8.6 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 250V |
| IP Rating: | IP20 |
| Material: | Thermoplastic with glossy finish |
| Weight: | 0.068 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Last pieces available at special price