SKU
1105172
LEGRAND 617003 BELANKO SWITCH 2WAY 2GANG WHITE
€1.19
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LEGRAND |
|---|---|
| Width: | 0.1 cm |
| Height: | 8.6 cm |
| Length: | 14.6 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | White |
| Voltage: | 250V |
| IP Rating: | IP20 |
| Material: | Thermoplastic with glossy finish |
| Weight: | 0.078 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Last pieces available at special price
Supplied with 2 screws M3.5 for BS boxes
For indoor use
Supplied with 2 screws M3.5 for BS boxes
For indoor use