Last Pieces
SKU
1130237
LED FK-TL12-XX35-M6 BULLET LED 25-40W 110/130/120lm/W 3000K/4000K/5000K IK08 IP65 CRI>80 ADJUSTABLE
€39.27
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LEDLUCKY |
|---|---|
| Width: | 9.5 cm |
| Height: | 7.5 cm |
| Length: | 119 cm |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP65 |
| IK Ranking: | 8 |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| Weight: | 1.9 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light temperatures : 3000K/4000K/5000K
Lumen : 110/130/120lm/W
Lumen : 110/130/120lm/W