SKU
1128981
LANDAS MI30IPT9HA101 MIRA 65 LED 5W 400lm 3000K IP67 IK08 ON/OFF QUADRUPLE INOX
€189.90
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | LANDA ILLUMINOTECNICA |
|---|---|
| Height: | 18 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 5 W |
| IP Rating: | IP67 |
| IK Ranking: | 8 |
| Lumens: | 400 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
LANDAS MI30IPT9HA101 MIRA 65 LED 5W 400lm 3000K IP67 IK08 ON/OFF QUADRUPLE INOX