SKU
1107032
HOR P0098-10A PENDANT 1x100W or 1x26W E27 pink shade with silver frame -AMAZING-
€70.81
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | HORIZON LIGHTING DESIGN & MAF. |
|---|---|
| Width: | 40 cm |
| Height: | 162 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Color: | Pink |
| Wattage: | 26 W |
| IP Rating: | IP20 |
| LampBase: | E27 |
| Material: | PC, metal |
| Weight: | 2.6 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included