SKU
1115791
HOME LIGHTING HL-037R-1P MELODY E27 MAX.60W silver
€208.40
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | HOME LIGHTING |
|---|---|
| Height: | 57 cm |
| Diameter: | 9 cm |
| Color: | Silver |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 60 W |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp not included
Fabric cable, massif wooden rings in silver
Fabric cable, massif wooden rings in silver