SKU
1116165
HEL VK/05029/BL LED SMD 3528 MR16 GU5.3 12V MAX.3W 260lm blue CRI>80
€13.75
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | HEL |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Wattage: | 3 W |
| Lumens: | 260 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | MR16 |
| LampBase: | GU5.3 |
| Technology: | SMD 2835 |
| Energy Efficiency Level: | A+ |
| Weight: | 0.09 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A+