Last Pieces
SKU
1143133
Gekas 35-004151 PANEL ROUND RECESSED LED 18W 1790lm 4000K IP44 white
€7.91
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GEKAS SA |
|---|---|
| Height: | 1.2 cm |
| Diameter: | 22.5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 18 W |
| IP Rating: | IP44 |
| Lumens: | 1790 lm |
| Beam Angle: | 120 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Energy Efficiency Level: | E |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
PAPADOPOULOS 35-004151 PANEL ROUND RECESSED LED 18W 1790lm 4000K IP44 white