Last Pieces
SKU
1147456
GEWISS GWF1610MT840 ELIA PL BACKLIT CEILING LIGHT LED 25W NEUTRAL WHITE 4000K L:60cm WHITE
€73.52
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GEWISS |
|---|---|
| Width: | 59.5 cm |
| Length: | 59.5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 25 W |
| IP Rating: | IP40 |
| IK Ranking: | 3 |
| Lumens: | 3300 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | Cold rolled steel |
| Weight: | 1.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 50,000h
For indoor use
For indoor use