SKU
1147433
GEWISS GWF1510MA840 ELIA DL LED 25W 2600lm 4000K IK06 IP54 white
€53.47
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GEWISS |
|---|---|
| Diameter: | 22.8 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 25 W |
| IP Rating: | IP54 |
| IK Ranking: | 6 |
| Lumens: | 2600 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Die-cast aluminium |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 50,000h