SKU
1116815
GENERAL ELECTRIC LED6D/GU10G/940/220-240V/FL BX 1/10H GU10 6W 460lm 4000K
€12.27
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Length: | 5.4 cm |
| Diameter: | 5.02 cm |
| Color: | Grey |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 6 W |
| Lumens: | 460 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 25 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | PAR16 |
| LampBase: | GU10 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.06 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F ( OLD UNIT A+ )
Lifetime 50000h
6kWh/1000h
Lifetime 50000h
6kWh/1000h