Last Pieces
SKU
1116308
GENERAL ELECTRIC LED6D/GU10G/930/220-240V/FL BX 1/10H PRECISE GU10 6W 440lm 3000K CRI>90 A+
€15.84
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Length: | 5.4 cm |
| Diameter: | 5.02 cm |
| Color: | Light grey |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 6 W |
| Lumens: | 440 lm |
| CRI: | >90 |
| Beam Angle: | 25 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| LampBase: | GU10 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | A+ |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : A+
Lifetime 50000h
Lifetime 50000h