SKU
1115512
GENERAL ELECTRIC LED 93013214 8W T8 G13 800lm 6500K CRI>80 ROTATABLE -AMAZING-
€15.77
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Length: | 60.4 cm |
| Diameter: | 2.8 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 8 W |
| Lumens: | 800 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 200 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | T8 |
| LampBase: | G13 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.13 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F ( OLD UNIT A+ )
Lifetime 40000h
Lifetime 40000h