SKU
1121716
GENERAL ELECTRIC 93076820 LED 8/T8VG 0.6m/840/15 VALUE GLASS G13 T8 8W 1000lm 4000K 200°
€2.38
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Length: | 6 cm |
| Diameter: | 2.8 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 8 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1000 lm |
| Beam Angle: | 200 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | T8 |
| LampBase: | G13 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.145 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F ( OLD UNIT A+ )
Lifetime 50000h
Switching cycles 50000
Lifetime 50000h
Switching cycles 50000