SKU
1119446
GENERAL ELECTRIC 93069731 LED 7/A60/865/220-240V/E27/BX ECO SNOWCONE A60 E27 7W 500lm 6500K
€3.01
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Height: | 10.9 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 7 W |
| Lumens: | 500 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 160 |
| Color Temperature: | 6500 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | A60 |
| LampBase: | E27 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.041 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F ( OLD UNIT A+ )
Lifetime 10000h
Lifetime 10000h