SKU
1121713
GENERAL ELECTRIC 93068475 LED ESMART GU10 50-5.5W 830 GU10 5.5W 380lm 3000K
€4.70
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Height: | 5.4 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 5.5 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 380 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 35 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | PAR16 |
| LampBase: | GU10 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.046 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 25000h
Switching cycles 100000
Switching cycles 100000