SKU
1119548
GENERAL ELECTRIC 93067824 LED START GU10 5W(50) 827 GU10 5W 345lm 2700K
€2.63
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Height: | 5.3 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 5 W |
| Lumens: | 345 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 35 |
| Color Temperature: | 2700 K |
| Dimmable: | NO |
| LampBase: | GU10 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.029 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F ( OLD UNIT A+ )
Lifetime 15000h
Switching cycles 50000
Lifetime 15000h
Switching cycles 50000