SKU
1114736
GENERAL ELECTRIC 93022317 LED 18/T8 GLASS ROTATABLE VGR 4ft/840 T8 18W 2050lm 4000K
€13.19
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Length: | 120 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 100-240V |
| Wattage: | 18 W |
| Lumens: | 2050 lm |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 200 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | T8 |
| LampBase: | G13 |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | A+ |
| Weight: | 0.17 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime: 40,000h
Switching cycles 50000
18kWh/1000h
Switching cycles 50000
18kWh/1000h