SKU
1112767
GENERAL ELECTRIC 84577 LED LAMPS PRECISE GU10 PAR16 6W 220-240V 4000K 470lm sillver
€11.27
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GENERAL ELECTRIC |
|---|---|
| Length: | 54 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Color: | Silver |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 6 W |
| Lumens: | 470 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | PAR16 |
| LampBase: | GU10 |
| Milli Amperes: | 30 |
| Energy Efficiency Level: | F |
| Weight: | 0.061 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Energy class : F ( OLD UNIT A+ )
Lifetime 50000h
6kWh/1000h
Lifetime 50000h
6kWh/1000h