SKU
1142489
GEKAS 43-000258-19.90 PAOLO GRANDE E27/GU10 MAX.15W IP54 dark grey
€27.77
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GEKAS SA |
|---|---|
| Height: | 17 cm |
| Diameter: | 12.2 cm |
| Color: | Dark Grey |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 15 W |
| IP Rating: | IP54 |
| Dimmable: | N/A |
| Material: | ABS PC |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included