SKU
1143180
GEKAS 35-004072 LAMP MR16 GU5.3 12VDC 5W 470lm 3000K
€2.55
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GEKAS SA |
|---|---|
| Height: | 5.5 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Voltage: | 12V |
| Wattage: | 5 W |
| Lumens: | 470 lm |
| Beam Angle: | 25 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | MR16 |
| LampBase: | GU5.3 |
| Energy Efficiency Level: | E |
| Weight: | 0.05 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lifetime 25000h