SKU
1146709
GEKA 42-200038-0021 STAR 1 LED 3W 290lm 3000K matt nickel
€16.66
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GEKAS SA |
|---|---|
| Length: | 30 cm |
| Diameter: | 2.5 cm |
| Color: | Matt Nickel |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 3 W |
| Lumens: | 290 lm |
| Beam Angle: | 30 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Base diameter: 7cm