SKU
1113455
GALLIS TETRAGON WALL 50W GU10 white
€24.05
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GALLIS S.A. LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 7 cm |
| Height: | 8 cm |
| Length: | 7 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 50 W |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GU10 |
| Weight: | 0.39 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included