SKU
1110667
GALLIS 0990603301 KYVOS CEILING SURFACE LIGHT E14 4x11W chrome/white
€119.58
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GALLIS S.A. LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 40 cm |
| Height: | 16 cm |
| Length: | 40 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 4 |
| Wattage: | 11 W |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Plastic |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included