SKU
1110668
GALLIS 0990603101 KYVOS CEILING SURFACE LIGHT E14 2x11W chrome/white -AMAZING-
€23.80
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | GALLIS S.A. LIGHTING |
|---|---|
| Width: | 16 cm |
| Height: | 16 cm |
| Length: | 40 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | Chrome |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Wattage: | 11 W |
| LampBase: | E14 |
| Material: | Plastic |
| Weight: | 2.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included