Last Pieces
SKU
1150919
Fumagalli R22.111.000.AFS3L Minilot Rosetta Outdoor Solar Ground Light LED 2W Grey
€41.34
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Width: | 24 cm |
| Height: | 35.5 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 2 W |
| IP Rating: | IP55 |
| CRI: | >80 |
| Beam Angle: | 120 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Polymethylmethacrylate (PPMA) |
| Technology: | LED |
| Weight: | 2.5 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Light color: Neutral White (4000K)
Battery charging time:6 h (sunny day)
Replaceable battery
Outdoor
Battery charging time:6 h (sunny day)
Replaceable battery
Outdoor
EXPLORE
Related Products