SKU
1148092
FUMAGALLI T33.306.000.AXR1K DINO/SERGIO LED E27 MAX.30W IP55 Black with clear glass
€176.41
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Height: | 212 cm |
| Diameter: | 33 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 30 W |
| IP Rating: | IP55 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp included : CCT LED E27 15W 1690lm 3000K/4000K