SKU
1145696
FUMAGALLI Q18.151.V1K.A/X MIZAR/MARY LED E27 8.5W CCT IP55 CLEAR GLASS
€43.77
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Width: | 18 cm |
| Height: | 108 cm |
| Length: | 18 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Color: | black |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 8.5 W |
| IP Rating: | IP55 |
| Lumens: | 800 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Weight: | 2.8 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is included
Base diameter : 15cm
Light temperatures 2700K 4000K 6500K
Base diameter : 15cm
Light temperatures 2700K 4000K 6500K