SKU
1148689
FUMAGALLI M23.000.000.AYE27 SMP IESSE OUTDOOR WALL LIGHT 20W LED WITH E27 LAMP BASE H:35cm BLACK
€11.14
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Width: | 13 cm |
| Height: | 35 cm |
| Length: | 22 cm |
| Color: | black |
| Wattage: | 20 W |
| IP Rating: | IP55 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | UV-treated, Anti-Shock |
| Weight: | 0.8 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Filament/CCT LED
360° light
89% energy saving
Eye comfort
Indoor or Outdoor use
360° light
89% energy saving
Eye comfort
Indoor or Outdoor use