SKU
1146980
FUMAGALLI DS2.563.000.WXD1K ELISA 500 CCT LED GX53 10W 1290lm 3000K/4000K/6500K IP55 white
€51.47
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Width: | 17.5 cm |
| Height: | 48 cm |
| Length: | 17.5 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP55 |
| Lumens: | 1290 lm |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | GX53 |
| Weight: | 1.83 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Color temperature: 3000K/4000K/6500K
Lamp is included
With clear glass
Base: 17.5cm
Lamp is included
With clear glass
Base: 17.5cm