SKU
1146981
FUMAGALLI DS2.563.000.LXD1K ELISA 500 CCT LED GX53 10W 1290lm 3000K/4000K/6500K SETTABLE IP55 grey
€51.47
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Width: | 17.5 cm |
| Height: | 48 cm |
| Length: | 17.5 cm |
| Color: | Grey |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP55 |
| Lumens: | 1290 lm |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GX53 |
| Weight: | 2 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
With clear glass
Color temperature: 3000K/4000K/6500K
Lamps is included
Color temperature: 3000K/4000K/6500K
Lamps is included