SKU
1145723
FUMAGALLI 6C1.000.000.LYJ1K NINA 150 CCT LED R7s 3.5W 365lm IP55 WITH OPAL DIFFUSER grey
€18.30
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Width: | 5.5 cm |
| Height: | 5 cm |
| Length: | 14.5 cm |
| Color: | Grey |
| Wattage: | 3.5 W |
| IP Rating: | IP55 |
| Lumens: | 365 lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | R7S |
| Weight: | 0.26 kg |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
2700K/4000K/6500K