SKU
1148096
FUMAGALLI 4M2.001.000.AXD2K TOMMY 2L SPIKE LED 2xGX53 MAX.2x10W black with clear glass
€100.54
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FUMAGALLI |
|---|---|
| Height: | 37.3 cm |
| Length: | 41.6 cm |
| Color: | black |
| Decoration Colour: | Clear |
| Number Of Lamps Elements: | 2 |
| Wattage: | 10 W |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GX53 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
FUMAGALLI 4M2.001.000.AXD2K TOMMY 2L SPIKE LED 2xGX53 MAX.2x10W black with clear glass