SKU
1124705
FM ILUMINACION NLED26200/544 CEILING POT LED 700mA 40W 4151lm 4000K white
€154.70
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Height: | 7 cm |
| Diameter: | 54 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 40 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 4151 lm |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal, acrylic |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
FM ILUMINACION NLED26200/544 CEILING POT LED 700mA 40W 4151lm 4000K white