SKU
1115871
FM ILUMINACION N1625/BM HALO DOWNLIGHT MATT LED 6W 470lm 4000K white
€27.37
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Height: | 9 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 6 W |
| IP Rating: | IP43 |
| Lumens: | 470 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Acrylic |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | G |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
IP43 exterior IP20 interior