SKU
1115869
FM ILUMINACION N1623/BM HALO DOWNLIGHT MATT LED 10W 4000K white
€26.18
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Height: | 4.5 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Color: | White |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP43 |
| Lumens: | 1003 lm |
| CRI: | >80 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | YES |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, satin methacrylate diffuser |
| Technology: | LED |
| Energy Efficiency Level: | G |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
FM ILUMINACION N1623/BM HALO DOWNLIGHT MATT LED 10W 4000K white