SKU
1140975
FM ILUMINACION 31830/60 ILIA PENDANT COB LED 10W 432lm 3000K WITH MATT OPAL DIFFUSER white
€178.50
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Height: | 22 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Color: | White |
| Voltage: | 220-240V |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 432 lm |
| CRI: | >90 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Metal Natural Fiber Acrylic |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Height max : 200cm