Last Pieces
SKU
1142543
FM ILUMINACION 31280/50 FLIPPO 1L CEILING LAMPS LED 10W 771lm 3000K CRI>90 granulated black
€245.45
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Height: | 5.5 cm |
| Diameter: | 50 cm |
| Color: | Granulated Black |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 771 lm |
| CRI: | >90 |
| Color Temperature: | 3000 K |
| Dimmable: | N/A |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium, Acrylic |
| Technology: | COB LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
FM ILUMINACION 31280/50 FLIPPO 1L CEILING LAMPS LED 10W 771lm 3000K CRI>90 granulated black