Last Pieces
SKU
1124702
FM ILUMINACION 28021/1NM RITA SUNSPENSION LED 24V 16W 1094lm/m 4000K 1m matt black
€320.36
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Width: | 0.4 cm |
| Length: | 100 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Color: | Matt Black |
| Wattage: | 16 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Lumens: | 1094 lm |
| CRI: | >90 |
| Color Temperature: | 4000 K |
| Dimmable: | NO |
| Lamp Type: | Embedded LED |
| Material: | Aluminium |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Profile Wiht easy orientation and height regulation 360° Adjustable Maximum cable length: 120cm