Last Pieces
SKU
1120360
FM ILUMINACION 27810/75MNM TONO LED 5xE27 MAX.5x10W matt black
€509.31
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Width: | 65 cm |
| Height: | 41 cm |
| Length: | 67 cm |
| Diameter: | 14 cm |
| Color: | Matt Black |
| Number Of Lamps Elements: | 5 |
| Wattage: | 10 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | GU10 |
| Material: | Metal (body), acrylic (diffusers) |
| Technology: | LED |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps are not included