SKU
1130074
FM ILUMINACION 24810/40BM4 PENDANT LED 3XE27(6W) white/beige/marsala
€308.94
In Stock
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Width: | 34 cm |
| Height: | 14 cm |
| Length: | 40 cm |
| Color: | White |
| Decoration Colour: | Beige/Marsala |
| Number Of Lamps Elements: | 3 |
| Wattage: | 6 W |
| IP Rating: | IP20 |
| Dimmable: | N/A |
| LampBase: | E27 |
| Material: | Metal, acrylic |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamps not included
Max. height: 120cm
Diameter 1 : 16cm
Diameter 2 : 18cm
Diameter 3 : 22cm
Max. height: 120cm
Diameter 1 : 16cm
Diameter 2 : 18cm
Diameter 3 : 22cm