SKU
1107140
FM ILUMINACION 1922/3S4 CEILING RECESSED 1x75W GU10 white satin
€26.83
In Stock
Not available for international sales
ADDITIONAL INFORMATION
| Brand: | FM ILUMINACION |
|---|---|
| Width: | 10 cm |
| Height: | 8.5 cm |
| Length: | 10 cm |
| Decoration Colour: | Satin White |
| Number Of Lamps Elements: | 1 |
| Wattage: | 75 W |
| LampBase: | GU10 |
LEARN
PRODUCT DESCRIPTION
Lamp is not included